ER.cz CZin.EU Přidat.eu Internet.er.cz Odkaz.přidat.eu Výdělek.er.cz Super-Obchody.eu Pagerank Nejoblíbenější články
VYDELEK.ER.CZ - Zarueené zpusoby výdilku pomocí internetu
INTERNET.ER.CZ > Výdělek pomocí internetu > Výdělek pro webmastery
Rubriky o internetu Poesmirování ER.cz
www. .er.cz/.czin.eu
Máte web? Zjednodušte a zkraťte si adresu vašich www stránek pomocí přesměrování www.er.cz zdarma!
Založení článku
Líbí se Vám tento článek? Založte si ho:
Přidat.eu záložku
Doporučujeme
CZIN.eu TOP.Přidat.eu
.: Další zajímavé odkazy :.

Výdělek.€r.cz
Pokud Vám náš web pomohl, podpořte nás prosím přidáním odkazu či naší ikony na Váš web. Budeme Vám velice vděčni.

Výdělek pro webmastery

Jste webmaster? Chcete si trochu přivydělat? Tak právě Vám je určen tento přehled možností, jak si může český webmaster vydělat i celkem slušné peníze.

Přímý výdělek

Nejvyšší a nejzaručenější způsob výdělku je přímý výdělek pomocí prokliku reklamního prvku dané společnosti. V Česku se jedná o tyto společnosti:

Název
Pro země
Výdělek
Platba
Reference
Wedos.cz ČR, SR,... affiliate, PPC převodem,... různé
Velice povedený český affiliate systém, přes který lze snadno vydělávat doporučováním hostingových služeb, pojištění, právních služeb, stavebních prací apod. Nabízí i platby za klik (0,50,-/klik). Registrační bonus 100,-.
eSpolupráce ČR, SR,... affiliate, PPC převodem,... různé
Český affiliate systém, který nabízí výdělek především se zaměřením na affiliate finančních služeb, ale i dalších produktů.
Back Links ČR, SR,... až $75,5 za odkaz na 1 webu kdykoliv přes PayPal fixní
Jistý výdělek nezávislý na kliknutích ani na provedených akcích pro každý web přináší tato mezinárodní společnost. Je založena na principu odkupu zpětných odkazů z webů uživatelů. Cenu každé stránky určuje podle PageRanku dané stránky a platí měsíčně. Po zaregistrování je nutno vložit na stránku, na které chcete odkazy prodávat kód, který po aktivaci bude prodané odkazy zobrazovat. Například běžný web s PR 4 a 30 podstránkami bude vydělávat za jeden odkaz $63 za jeden odkaz měsíčně. Pokud je PR vyšší nebo je vyšší počet podstránek je výdělek za každý odkaz ještě větší...
eRetail.cz ČR, SR,... affiliate převodem,... různé
Affiliate služba společnosti Retail Info, která provozuje servery AkcniCeny.cz, Slevopolis.cz, AlfaSlevy.cz, Monitor.cz a mnoho dalších nabízí prostřednictvím eRetail podělit se o zisky s webmastery, kteří budou dané produkty propagovat.
LoveLove ČR, SR,... affiliate převodem,... různé
Nová česká affiliate společnost nabízí výdělky prostřednictvím propagace partnerů a jejich služeb jako je například MBank.
Potenza ČR, SR,... PPC, CPA, CPC, CPS, imprese převodem,... 20 %
Největší české reklamní tržiště. Součástí Potenzi se může stát každý český web, nutné je ovšem možnost vystavení faktury (tedy pro živnostníky, podnikatele, firmy). Uživatel si sám volí typ reklamy, který chce na svém webu mít, a způsob vydělávání dle typu kampaně. Lze využít bannerové i textové reklamy.

 

Reklamní společnosti

Dalším velice zajímavým a výnosným způsobem výdělku, je využití některého reklamního systému, jenž nabízí odkup získaných kreditů. Aktuální bomba je společnost Lista.cz (registrací přes tento odkaz získáte navíc 7.500 kreditů), která vykupuje získáne kredity (Kč 150,-/1 mil. kreditů). Výdělek není nijak vysoký, ale je. Reklama je textová a zobrazuje se nahoře v liště, kterou si můžete upravit.

Další společností je například VRS.cz, kde si můžete pomocí odkupu kreditů získaných za zobrazování reklamních prvků (bannerů,...) na vašich stránkách vydělat hodně slušné peníze. Další společností je UkažReklamu.cz.

Velice zajímavý výdělek může web docílit také pomocí Ads.Ranky.cz, které zprostředkovává nákup a prodej pozic pro textovou reklamu.

Podobným způsobem výdělku, je využití pop-up reklamních systémů. Tyto společnosti nabízejí ještě mnohem vyšší výdělky než bannerové reklamní společnosti! Přičítají Vám kredity za to, že umístíte jejich pop-up kód na Vaši webovou stránku. Jedná se především o Vcela.net, která Vám už do začátku přidělí několik kreditů. Kredity můžete odprodat za přibližně Kč 0,025/kredit.

Dalším zajímavým výdělečným systémem je Nejmedia.net. Zde si vyděláváte za zobrazování pop-up oken i textových reklam.

Nabídnout prostory prostřednictvím reklamní společnosti můžete na Mlink.cz.

Provizní systémy

Mnoho internetových společností nabízí affilate systém, který vám přináší zisky z uskutečněných transakcí lidí, které na stránky přivede. Mezi společnosti agregující tuto nabídku patří mimo Potenzi, LoveLove a také eSpolupráce.cz či Commission Junction.


Kromě toho můžete za provizi propagovat i webhostingové společnosti uvedené zde.
Kromě toho nabízejí provizní systém i některé on-line obchody, on-line prodejny her, on-line sázkové kanceláře a on-line cestovní kanceláře.
Referenční systém nabízí většina výdělečných společností, které jsou uvedeny v článcích výdělek pomocí e-mailu, výdělek surfováním po internetu a různé způsoby výdělku na internetu, transakční systémy, výdělek pomocí zahraničních e-mailingů,...

Psaní a zveřejňování článků

Mnoho společností chce propagovat své produkty a služby kladnými referencemi, proto jsou ochotni si kladné reference na internetu slušně zaplatit. Mezi takové společnosti, které vám nabízejí peníze za blogování (psaní článků) na určité téma a zveřejnění na Vašem webu včetně odkazu, patří Placla.cz či BaclinksGenius.cz nebo PostsGenius.com.

Výdělek pro erotické stránky

Nejlepší možností výdělku pro weby s erotickou tématikou je v ČR i SR jednoznačně český EasyWayToCash.

Profesionální výdělek

Na českém internetu existuje několik společností - mediazastupitelství, jenž si vybírají weby, na kterých budou propagovat placené odkazy inzerentů. Pro zahájení spolupráce s těmito společnostmi musíte většinou být podnikatelem a nabízet kvalitní plochy pro reklamu.

Jednou z významnějších společností nabízející příjem z reklamy je například eTarget.cz. Tento systém propaguje kontextové odkazy ve vyhledání, sekcích katalogu a článcích dle přiřazených klíčových slov.

Snad Vám tento článek pomůže získat nějaké peníze na provoz Vašich internetových stránek.

Znáte nejakou firmu ci službu, která v nekterém z našich seznamů chybí a měla by tam být? Neváhejte a kontaktujte nás.
ISSN 1801-2337 . © WebČesky.cz - tvorba webu 2002 - 2019 Naše ikony | iPoradna | Kontakt | Přidat.eu RSS
Tipy: super hry | goodgame empire | přidat odkaz do katalogů | výdělek pro webmastery | obchody | big farm | doména zdarma | přesměrování | goodgame mafia | webové hry