ER.cz CZin.EU Přidat.eu Internet.er.cz Odkaz.přidat.eu Výdělek.er.cz Super-Obchody.eu Pagerank Nejoblíbenější články
VYDELEK.ER.CZ - Zarueené zpusoby výdilku pomocí internetu
INTERNET.ER.CZ > Výdělek pomocí internetu > Výdělek sledováním reklamy při surfování
Rubriky o internetu Poesmirování ER.cz
www. .er.cz/.czin.eu
Máte web? Zjednodušte a zkraťte si adresu vašich www stránek pomocí přesměrování www.er.cz zdarma!
Založení článku
Líbí se Vám tento článek? Založte si ho:
Přidat.eu záložku
Doporučujeme
CZIN.eu TOP.Přidat.eu
.: Další zajímavé odkazy :.

Výdělek.€r.cz
Pokud Vám náš web pomohl, podpořte nás prosím přidáním odkazu či naší ikony na Váš web. Budeme Vám velice vděčni.

Výdělek pomocí internetu - fikce nebo fakt?

Možná jsou tací z vás, kteří o tom, že se dá vydělat pomocí internetu a to docela velké peníze skoro za nic, ještě neví. Nebo o tom ví, ale nevěří tomu. V tomto článku se vám pokusím vše objasnit a vymítit tu skupinu nevěřících!

Možná, že si říkáte: "Výdělek přes internet a jednoduše? To je teda pěkná blbost!" nebo něco podobného, ale věřte mi, doopravdy si můžete vydělat!

Částečně sice máte pravdu, protože existují společnosti, které jsou jen velké podfuky, ale těchto společností již není mnoho a na tomto webu žádnou takovou nenajdete (podvodné společnosti naleznete na České černé listině). Na tomto webu uvádíme pouze společnosti, které zaručeně platí do České republiky a v drtivé většině případů i na Slovensko (to se dozvíte vždy u popisku společnosti v kolonce "PRO ZEMĚ"), třeba ne moc, ale rozhodně to stačí. Výši výdělku uvádíme u každé společnosti zvlášť a to převážně tu minimální (resp. zaručenou) hranici výdělku, při čemž skutečný výdělek může být až několikrát vyšší.

Dřív než začnu popisovat samotné možnosti výdělku a jejich případné navyšování dalšími způsoby, musím připomenout několik základních pravidel, které by si měl každý, kdo chce vydělat pomocí internetu zapamatovat!
Ta nejzákladnější zásada je vytrvalost! Musíte počítat s tím, že nashromáždit peníze na minimální výši výplaty chvilku potrvá. Proto se nesmíte nechat odradit tím, že vám peníze nenaskakují hvězdnou rychlostí. Později si můžete například přivydělávat tím, že budete službu doporučovat svým známým, za něž pak budete dostávat určitou provizi. A po delším používání u některých společností postupujete do vyšší skupiny, což znamená zvýšení výdělku! Podtrženo, sečteno, váš výdělek bude dosahovat výšin až po určité době. Nashromáždit třeba těch 50$ (a to pouze za jednu společnost) potrvá cca. 4 měsíce u průměrných surfařů, kteří tráví u internetu v průměru tak ty 4 hodiny týdně.
Další často porušovanou zásadou je: nepodvádějte. Existuje spousta způsobu, jak svoje výdělky zrychlit či ještě méně znáročnit. Tyto způsoby si v současné době větší společnosti přísně hlídají, a proto používání nějakých trikových programů a jiných způsobů vás může spíše připravit o zisk. Těm způsobům, které lze aplikovat, které nejsou na závadu, nebo jsou minimálně spatřitelné, se budeme věnovat v některém z příštích článků.
Za třetí nespamujte. Pokud si chcete přivydělat pomocí referencí, nepoužívejte k tomu rozesílání mailů neznámým osobám, doporučujte systémy pouze známým a to ještě spíše slovně! Spaming je dobře kontrolován a přísně trestán (vím o čem mluvím)!
Za čtvrté: Řiďte se pravidly společností a neporušujte je. Berte v úvahu, že společnosti neradi dávají peníze a raději by si je nechali, proto budou hledat každé možné porušení pravidélek či jakoukoliv slabinku, aby vám peníze nemuseli vydat, ovšem nebojte se, já si myslím, že něco takového, minimálně u společností uváděných na tomto webu, nehrozí (jediné pravidlo, které lze beztrestně porušit je věk: Některé společnosti požadují, abyste dosahovali určitého věku, u zahraničních společností vám může být kolik chce, poněvadž oni nemají možnost si to ověřit, ale pro výplatu šeku by vám mělo být alespoň 15 let a u českých společností ta hrozba není nijak vysoká zvlášť pokud vyplácení peněz provádíte pomocí bankovního účtu. Přesto pokud vám není ještě více jak požadovaný věk, doporučuji registrovat se na jméno někoho, komu je už více než požadovaný věk - např. na rodiče /samozřejmě se vším všady - všechny údaje podle toho, na koho vyplňujete daný formulář; výjimka jsou záliby, které doporučuji vyplnit dle sebe/)!
A na konec: nezmatkujte a nepanikařte. Například u společnosti Spedia (viz. "Výdělek pomocí sledování reklamních proužků") nezapomeňte vždy před odpojením řádně vypnout zobrazovací program, aby se vám přičetli peníze.

No a jak se dá vydělat? V současném internetu existuje několik způsobů, jak si může obyčejný "surfař" vydělat. Ten nejsnadnější z nich je pomocí toho, že se zaregistrujete do služby, která posílá reklamní e-maily a za ty poté dostává zaplaceno. U těchto společností (hlavně českých) není výdělek nějak převratný ani vysoký, ale rozhodně se to vyplatí. Nashromáždit jimi požadované minimum pro výplatu je čas pro poměrně dlouhou dobu, poněvadž neposílají toho mnoho (závisí hlavně na vašich zájmech a bydlišti), no ale i tak vydělat kolem té koruny za to, že vám do schránky přijde mail, který leckdy obsahuje zajímavé informace a u většiny společností ho ani nemusíte číst (ovšem doporučuji přečíst si ho, poněvadž zde najdete spousty informací). Zde není omezen počet společností, do kterých se můžete registrovat. Čím víc tím líp. Průměrná doba nashromáždění minimální požadované sumy je cca. 1 rok, ale když jste zaregistrovaný u 10 společností na jednou... (to se rozhodně vyplatí). My ve článku "Výdělek pomocí příjmu reklamních mailů a sms" uvádíme pouze české a slovenské společnosti, které zaručeně nejsou podvrhy a skutečně platí. České a Slovenské z toho důvodu, že zprávy, které si mimochodem můžete nechat chodit i na mobil, nebo pouze na mobil (tím další peníze navíc), jsou psány v češtině, obsahují zajímavé informace a společnosti zaručeně platí do Česka a většina z nich i do Slovenska! Rozhodně doporučuji registrovat se do všech společností uvedených ve výše uvedeném článku o výdělku pomocí příjmu reklamních mailů a sms!

No ale samozřejmě, že výdělek pomocí e-mailové schránky či mobilu není jediná možnost, kterou si můžete vydělat slušné peníze! Tou druhou a mnohem zajímavější možností (hlavně ve výši výdělku) je vydělat si pomocí sledování reklamních proužků v liště na vašem monitoru! Tento princip výdělku u nás ještě stále není rozvinutý, a proto se musíme obrátit na světové společnosti, kde by nemělo hrozit, že přestanou platit do Česka a na Slovensko. U těchto světových společností se nejprve zaregistrujete, poté si stáhnete program tzv."viewbar", který nainstalujete na svůj počítač a spustíte! Nyní už jen sledujete, jak vám (většinou v dolní části vašeho monitoru) nabíhají reklamní bannery a naskakují penízky. Požadavkem je ovšem většinou také platforma Windows, takže jak to říct slušně? Linuxáci máte smůlu! Výdělek u těchto společností je značný, u těch největších námi v článku rozebraných se výdělek pohybuje přes 0,5 $ za hodinu. No a počítejte se mnou! Pokud strávíte na internetu v průměru 20 hodin měsíčně (což je v Česku nyní minimální hranice a většina z vás jistě tráví u internetu mnohem více času), tak si za měsíc vyděláte 10$ u jedné společnosti! Minimální hranice pro výplatu se podle společnosti pohybuje kolem 30$, což znamená, že za tři měsíce vám pošlou šek na 30$, což je při kurzu dolaru kolem 30Kč/$ asi 900Kč! Což pokryje minimálně vaše náklady připojení přes Český Telecom! No a do tohoto zisku jsem ani nezahrnul přivýdělek z toho, že budete společnost doporučovat svým známým, či dalším možnostem přivýdělku (hraní v herně, příjem mailů a sms,...). A nemusíte se omezit pouze na jednu společnost! Můžete mít spuštěné obě zahraniční námi reklamované společnosti najednou, což může značně zvíšít již tak dosti vysokou výši vašeho výdělku! No prostě ten, kdo si chce výtečně přivydělat přečte si tento článek a zaregistruje se u uvedených světových společností!

No ale to stále není všechno! Obyčejný surfař si může vydělat mnoha dalšími způsoby (poslech internetového rádia, hraní v on-line hernách zdarma, klikáním na různé bannery, nastavením si stránky jako svou hlavní,...), kterým se budeme věnovat v nejbližší době, takže nás rozhodně navštivte!

No a aby byl článek úplný, musím zde ještě zmínit, že lidé, kteří tvoří webové stránky (webmasteři) si mohou vydělat pomocí různých reklam, které umístí na své stránky, o tom si můžete přečíst zde!

Doufám, že se vám tato teorie výdělku líbila a přesvědčila vás, že výdělek pomocí internetu je velice reálná věc!

OZKOUŠENÉ SERIOZNÍ SPOLEČNOSTI
Výdělek pomocí e-mailu
Výdělek sledováním reklamy při surfování
Různé další způsoby výdělku pomocí internetu
Výdělek pro webmastery

Znáte nejakou firmu ci službu, která v nekterém z našich seznamů chybí a měla by tam být? Neváhejte a kontaktujte nás.
ISSN 1801-2337 . © WebČesky.cz - tvorba webu 2002 - 2019 Naše ikony | iPoradna | Kontakt | Přidat.eu RSS
Tipy: super hry | goodgame empire | přidat odkaz do katalogů | výdělek pro webmastery | obchody | big farm | doména zdarma | přesměrování | goodgame mafia | webové hry