ER.cz CZin.EU Přidat.eu Internet.er.cz Odkaz.přidat.eu Výdělek.er.cz Super-Obchody.eu Pagerank Nejoblíbenější články
VYDELEK.ER.CZ - Zarueené zpusoby výdilku pomocí internetu
INTERNET.ER.CZ > Výdělek pomocí internetu > Reference, affiliate programy
Rubriky o internetu Poesmirování ER.cz
www. .er.cz/.czin.eu
Máte web? Zjednodušte a zkraťte si adresu vašich www stránek pomocí přesměrování www.er.cz zdarma!
Založení článku
Líbí se Vám tento článek? Založte si ho:
Přidat.eu záložku
Doporučujeme
CZIN.eu TOP.Přidat.eu
.: Další zajímavé odkazy :.

Výdělek.€r.cz
Pokud Vám náš web pomohl, podpořte nás prosím přidáním odkazu či naší ikony na Váš web. Budeme Vám velice vděčni.

Reference, affiliate programy

Co jsou to reference a affiliate programy? Vše se dozvíte v tomto článku.

Reference

ReferentiReference pochází ze slova referovat - doporučovat. Jedná se o to, že Vy používáte nějakou službu (např. nějakou výdělečnou společnost) a doporučíte jí někomu jinému (např. kamarádovi). Doporučit ji můžete referenčním odkazem (ten může vypadat třeba nějak takto www.nejakaspolecnost.cz/?ref=123), který umístíte na Vaši webovou stránku pokud jste webmaster, referenčním e-mailem, jehož součástí je i referenční odkaz, který odešlete někomu koho znáte (pokud byste odesílali referenční e-mail někomu, koho neznáte, jednalo by se o nevyžádanou poštu tzv. spam) nebo jednoduše tím, že kamarádovi o službě řeknete a on vyplní do kolonky "Referent" vaše jméno (případně jiný údaj, který daná společnost požaduje pro identifikaci referenta). Lidem, kteří se takto pod Vás zaregistrují, se říká referalové. Většina společností nabízí několik úrovní referalů. Referenční úrovněPokud se někdo zaregistruje přímo pod Vás (např. pomocí referenčního odkazu na webové stránce či v e-mailu) je tzv. "přímým referalem" v 1. úrovni. Pokud se někdo zaregistruje pod něj, stává se jeho referalem v 1. úrovni a Vaším referalem ve 2. úrovni atd. Za refence získáváte nějaké bonusy dle dané společnosti a dle úrovně, ve které je Váš referal zaregistrován (např. Kč 0,5 / registrovaného referala v 1. úrovni a Kč 0,1 / registrovaného referala v 2. úrovni,...; nebo nějaké % zisku,...). Reference v žádném případě nijak referalovi (člověku, který se registruje pod referenta) neškodí, ba naopak u velkého množství společností jeho zisk zvyšuje nebo se do dané společnosti vůbec bez uvedení referenta nemůže registrovat. Referenční programy mají v nabídce například společnosti nabízející výdělek pomocí e-mailu, výdělek sledování reklamy při surfování, ale i různé další společnosti.

Affiliate programy

Jedná se o partnerské programy určené především webmasterům, ale některé společnosti nabízejí i jiné způsoby affiliate programů (např. reklamní cd,...) určené všem, kteří si chtějí přivydělat. Affiliate je obdoba referencí, kterou ovšem využívají především prodejní společnosti (on-line obchody,...). Vy, jako webmaster, umístíte na web reklamu na společnost nebo přímo na daný výrobek a získáváte jisté % z provedeného obchodu nebo pevně stanoven sumu za každý prodaný produkt či registrovaného uživatele. Některé společnosti, které nabízejí affiliate programy najdete zde.

Znáte nejakou firmu ci službu, která v nekterém z našich seznamů chybí a měla by tam být? Neváhejte a kontaktujte nás.
ISSN 1801-2337 . © WebČesky.cz - tvorba webu 2002 - 2019 Naše ikony | iPoradna | Kontakt | Přidat.eu RSS
Tipy: super hry | goodgame empire | přidat odkaz do katalogů | výdělek pro webmastery | obchody | big farm | doména zdarma | přesměrování | goodgame mafia | webové hry