ER.cz CZin.EU Přidat.eu Internet.er.cz Odkaz.přidat.eu Výdělek.er.cz Super-Obchody.eu Oblíbené články Rádia
INTERNET.ER.CZ - Aktuálně vše o českém internetu...
INTERNET.ER.CZ > Služby pro webmastery > Zvýšení návštěvnosti webu
Rubriky o internetu Přesměrování ER.cz
www. .er.cz/.czin.eu
Máte web? Zjednodušte a zkraťte si adresu vašich www stránek pomocí přesměrování www.er.cz zdarma!
Přidání mezi záložky
Líbí se Vám tento článek? Založte si ho:
Přidat.eu záložku
Doporučujeme
DarkElf.cz
CZIN.eu TOP.Přidat.eu
LinksTip.com
.: Další zajímavé odkazy :.

INTERNET.ER.CZ - český internet a web
Pokud Vám náš web pomohl, podpořte nás prosím přidáním odkazu či naší ikony na Váš web. Za každý odkaz jsme vděčni.

Zvýšení návštěvnosti webu

Jste webmaster? Chcete zvýšit návštěvnost vašeho webu? Právě pro Vás je připraven následující článek...

Optimalizace stránky (SEO)

Základem vysoké návštěvnosti, je zoptimalizování stránky pro vyhledávače a uživatele internetu. Důležité kritérium je vhodná www adresa. Tu si můžete zjednodušit pomocí přesměrovávací služby www.ER.cz. Zde získáte adresu něco.er.cz (a zároveň www.něco.er.cz), která bude návštěvníky přesměrovávat na skutečnou URL adresu vašeho webu.
Dále je obzvláště důležité správné zvolení popisných prvků v hlavičce (head) html dokumentu. Jedná se především o titulek (title), klíčová slova (keywords) a popis (description). Tuto problematiku si můžete přečíst zde. Dále také vhodné využití tagů h1 až h6 a alternativního (alt) textu u obrázků.

PageRank

Asi nejdůležitější hodnota, která je v součastnosti na internetu měřena. Tuto hodnotu nabývá každý web (nové weby mají hodnotu 0). Jedná se o systém hodnocení stránek na internetu podle jejich obsahu, správné optimalizace a především zpětných odkazů (počtu odkazů a kvality stránek, na kterých jsou umístěny, vedoucích zpět na Váš web) vyvinutý společností Google Inc. PageRank (PR) nabývá hodnot od 0 do 10 (nejlepší české weby dosahují hodnoty 7). Pomocí největšího českého toplistu in přístupů CZIN.eu si nyní můžete sami přidat na Váš web ikonu, která zobrazí návštěvníkům výši Vašeho PageRanku (bude vypadat takto: PageRank CZIN.eu). Navíc si registrací do tohoto toplistového systému můžete PageRank zvýšit a zároveň zvýšit i návštěvnost Vašeho webu.

Přidání odkazu do katalogů a vyhledávačů

Nejdůležitějším krokem je registrace do vyhledávačů a katalogů. To můžete provést na Odkaz.Přidat.eu, kde jednoduše, rychle a hlavně zdarma můžete přidat odkaz do mnoha fulltextových vyhledávačů automaticky a následně do mnoha a mnoha významných českých, slovenských i světových katalogů a vyhledávačů manuálně.
Kromě toho můžete výrazně zvýšit návštěvnost tím, že se zaregistrujete do největšího českého toplistu in/out přístupů www.CZIN.eu.

Máte-li k dispozici RSS zdroj zpráv Vašeho webu, je dobrého ho registrovat do RSS agregátorů, například do http://www.linkstip.com.

Využití reklamních systémů (SEM)

Jednou z nejdůležitějších a nejúčinnějších možností, jak zvednout návštěvnost webu je reklama. Ta může být buď výměnná nebo placená.
Výměnné reklamní systémy pracují na principu něco za něco. To znamená, že vy musíte umístit na váš web reklamní kód daného reklamního systému, který zobrazí reklamu někoho jiného na vašem webu. Za to se zobrazí vaše reklama na webu někoho jiného. Existují výměnné bannerové reklamní systémy, výměnné pop-up reklamní systémy a výměnné textové reklamní systémy a autohits systémy.
Dále také můžete využít placené reklamy, kde si můžete koupit reklamu na webu někoho jiného. O účinnosti placené reklamy si můžete přečíst zde.

Optimalizace pro společenské sítě (Search Media Optimalization - SMO)

SMO jsou metody pro vytváření publicity Vašich článku a jiného obsahu a následně i celého webu prostřednictvím společenských (sociálních) médií (např. Top.Přidat.eu). Metodiky SMO zahrnují přidávání RSS zdrojů, záložek obsahu, předávání informací prostřednictvím Viral marketing a další. Search Media Optimalization spadá pod SEM (Search Engine Marketingu).

SMO lze praktikovat mnoha způsoby. Obdobou slovního doporučování ve společnosti je přidávní záložek do webových sítí společenského záložkování a sdílení. Proto, abyste mohli snadno SMO využít doporučujeme využít český socializér Přidat.eu (více o Přidat.eu si můžete přečíst v tomto článku).

Využití auditu

Kromě výše uvedených možností zvýšení návštěvnosti webu, můžete také využít auditu. O těchto společnostech si můžete přečíst zde.

Přejeme vám vysokou návštěvnost vašeho webu!

Znáte nejakou firmu ci službu, která v nekterém z našich seznamů chybí a měla by tam být? Neváhejte a kontaktujte nás.
ISSN 1801-2337 . © WebČesky.cz - tvorba webu 2002 - 2019 Naše ikony | iPoradna | Kontakt | Přidat.eu RSS
Tipy: super hry | goodgame empire | přidat odkaz do katalogů | výdělek pro webmastery | obchody | big farm | doména zdarma | přesměrování | goodgame mafia | webové hry