ER.cz CZin.EU Přidat.eu Internet.er.cz Odkaz.přidat.eu Výdělek.er.cz Super-Obchody.eu Oblíbené články Rádia
INTERNET.ER.CZ - Aktuálně vše o českém internetu...
INTERNET.ER.CZ > On-line hraní pomocí internetu > Rozhovory o rasách s nejlepšími hráči Dark Elfa: Elfové
Rubriky o internetu Přesměrování ER.cz
www. .er.cz/.czin.eu
Máte web? Zjednodušte a zkraťte si adresu vašich www stránek pomocí přesměrování www.er.cz zdarma!
Líbí se Vám tento článek? Založte si ho:
Přidat.eu záložku
Doporučujeme
DarkElf.cz
CZIN.eu TOP.Přidat.eu
.: Další zajímavé odkazy :.

INTERNET.ER.CZ - český internet a web
Pokud Vám náš web pomohl, podpořte nás prosím přidáním odkazu či naší ikony na Váš web. Za každý odkaz jsme vděčni.

Rozhovory o rasách s nejlepšími hráči Dark Elfa: Elfové

Sešli jsme se my, ti nejvyšší, u kulatého stolu a dlouze rokovali, kterých 11 bojovníků z desetitisíců hráčů jsou ti nejlepší z nejlepších a zaslouží si zde před vámi hovořiti o své rase. Nuže, zde máte druhého za Elfy...

Rozhovory s nejlepšími hráči Dark Elfa
Jen na úvod poznamenám pro hráče, kteří nevědí nic o této české online hře, aby se podívali po předchozích článcích na tomto serveru nebo zabrousit přímo na hlavní stránku hry zde.

Protože je v Dark Elfovi toliko 11 ras, připravili jsme pro vás 11 zajímavých rozhovorů, které budeme postupně zveřejňovat. Na obrázku ras bude vždy zveřejněný rozhovor zaškrtnut, takže budete mít snadný přehled o tom, kolik rozhovorů již bylo zveřejněno a kolik jich zbývá.

Seznam elitních hráčů
Zvolili jsme za každou rasu nejlepšího hráče z 30 000 hráčů Dark Elfa. Vybírání nebylo snadné, protože hráč musel být veterán, který má odehráno alespoň 1000 dnů (reálných!), dále musel mít za danou rasu několik vítězství v některé z vyšších lig Dark Elfa, a hlavně musel být za danou rasu legendou... tedy být známou osobností. Můžu hrdě prohlásit, že tito níže jmenovaní hráči podmínky splňují a jsou velmi známí, a kdo na ně narazí ve světě Dark Elfa, musí se mít sakramentsky na pozoru!

Jsou to: Plápol (Barbaři), Bucho (Mágové), Reno (Elfové), Naginata (Temní Elfové), Milo Pelíšek (Skuruti), Ufin (Hobiti), zeli (Skřeti), Gunilla (Trpaslíci), Sayka (Enti) a poslední dva zatím neprozradím...

Rasy v Darkelfovi
Seznam všech ras za které může hráč hrát.

Rozhovor s Renem - Elfové by potřebovali posílit!

Rozhlédl jsem se, přede mnou se vinula klidná říčka, jež odnášela všední starosti pryč a nechávala diváka stát v úžasu nad svojí krásou. Byl jsem vybrán jménem koncilu Ardských čarodějů jako vyslanec, abych navštívil bájné elfí hvozdy a promluvil s pánem elfí říše Renem.

Vstoupil jsem pod první rozložitý dub a kochal se uvědoměním čistoty místa na něž jsem vkročil, ale ať jsem čekal sebedéle, nikdo se neobjevil, mírně rozladěn jsem se vydal na cestu do nitra elfího lesa.

Byl již třetí den mého putování. Zde, hluboko na území elfů, byl mír a klid vyzařující ze všeho kolem. Byly zde ohromné stromy několikrát větší než na začátku hvozdu. Klopýtal jsem mezi kořeny, jež tu a tam vystoupaly nad okolní půdu.

Náhle se mi naskytl pohled na stromové město, s mnoha příbytky ve stromech. Byl jsem předveden před královský trůn na němž seděla osoba vyřazující moudrost věků, sílu lesa, a nezkrotnou auru přírody. Poklonil jsem se, přede mnou stál sám Reno. Po chvíli ticha započal náš rozhovor, jenž se svezl v neskonalou změť mých otázek týkajících se především prastaré magie elfů, ale pro vás jsem vybral jiné otázky...

Thurguras
Zdravím tě, začnu klasickou otázkou, jak nahlížíš na tvůj post coby nejlepšího elfa v Dark Efovi (dále jen DE)?

Reno
Zdravím, no kdysi na vrcholu elfí kariéry bych tak překvapen nebyl jako teď. Ale myslím, že si tento „titul“ držím proto, že lidi na mě, coby elfa, byli dost zvyklí.

Reno - elf každým coulem
Reno je Elf každým coulem, že by hráči volili svou rasu podle vzhledu?

Thurguras
Druhou otázku nasměruji spíše na tvou osobu. Představ se hráčům, kteří by tě eventuelně nemuseli znát. Co tě přivedlo k DE a jak dlouho hraješ?

Reno
Začnu odzadu, DE hraji asi 3,5 roku s tím, že poslední rok už to není taková „ta aktivita“, jaká byla před tím. Ale sem tam se do nějaké ligy podívám. K Dark Elfovi mě přivedly články v časopise Pevnost.

Thurguras
Mohl by jsi jmenovat nějaké další „Elfí“ hráče, kteří ti utkvěli v paměti?

Reno
No určitě Kru-cipísek. S tím jsem měl tu čest se jednou utkat i v aréně o to „prvenství“ v DE (ti co pamatují ankety vědí ). Můžu říct, že to byla moje první a určo poslední aréna, strávil sem u toho fakt hodně času ale byla to parádní hra. Pixelmaster ten myslím taky elfíky hrával. Ale jak už sem psal, teď už to s tou aktivitou není tak slavné, takže až takový přehled nemám a určitě je teď spousta dobrých hráčů o kterých nevím.

Krucipísek
Krucipisek (bývalý Stařešina DE) s 'Korunovačními klenoty' Dark Elfa.

Thurguras
Kolikrát se ti podařilo zavřít ligu za elfa?

Reno
No, bylo to všeho všudy asi 3x, ale na všech nikách. Na Renovi mám první v lize 1a a to bych řek, že je moje asi nejcennější vítězství.

Thurguras
Chtěl bys na elfech něco změnit? Něco v čem ti připadají přehršle slabí, nebo bys naopak něco ubral?

Reno
Kdyby bylo po mým, tak bych elfy předělal úplně. Můžu opravdu s klidným srdcem říct, že je to jedna z nejslabších ras na DE (všeobecně známý fakt). Slabí jsou v tom, že nejsou v ničem lepší než mágové, s kterými jsou srovnáváni. Myslím, že i když je zaveden trend oslabování ras, u nich by se měla udělat výjimka a opravdu jim hodně přidat (zdravím LP). Mají sice dobře vypadající jednotky, ale jsou drahé. Aliance když má v alianci mága a elfa, tak si raději vykrmí (= vyplácí zlaté a manu) mága a elf ostrouhá, za určitých podmínek (nebo s dávkou štěstí), jsou hratelní, ale vyžaduje to cit pro hru a nějaký ty zkušenosti, aby to vypadalo. Takže asi tak.

Thurguras
Existuje počasí, které je pro elfy stvořené a počasí do kterého jsou nepoužitelní?

Reno
Řekl bych, že čím víc na prachy tím líp, když bych šel někde jen tak, tak bych si je nevzal, pokud by bylo počasí (= mění příjem zlatých a many) pod 130% na peníze a mana tak okolo 100%. Ceny domů tak moc nehrají roli ze začátku... Za špatného počasí je to bída.

Thurguras
Mohl bys popsat rozjezd elfa pro naprostého začátečníka v této rase na počasí např. 130%-110%-120%?

Reno
Za tohoto počasí bych jel taktiku dobývaní zemí: 1-2-4-6 (možná i 7 záleží na okolnostech). Ještě bych dodal, že každý rozjezd je jiný. Jak každý ví, musí se zohlednit místo, síla zemek, atd. Takže budu popisovat situaci za ideálního stavu. 0. den postavím sýpku, odklikám 5 herních kol (s hrdinou stačí 4 kola), pošlu útok (na těsno) a sešlu si 2x kouzlo Spokojenost. 1. den protočím 5 kol, když jsou silné neutrálky tak 6, sýpka je samozřejmost, posílám dva útoky. 2. den, když počasí vydrží a je dost místa, tak se dají dát 3 útoky (výjimečně i 4), protočím kola podle potřeby no a to je tak asi všechno, zase nemůžu vykecat úplně všechno.

Thurguras
Co říkáš na speciální stavbu elfů? Myslíš že má velký vliv na hru za elfy, nebo je to pouze zpestření?

Je třeba rozmyslet, kdy verbovat jaké druhy jednotek.
Je třeba rozmyslet, kdy verbovat jaké druhy jednotek.

Reno
Stavba elfu je opravdu jen k pousmání. Nestavěl jsem, nebudu stavět a nedoporučuji. Takže asi tak. Nevidím v ní žádnou výhodu, která by jim pomohla. Další zdroj many je fajn, ale ta cena je opravdu vysoká, stavěl bych když tak až někdy hodně později, kdy je dost many, ale to už by to nemělo ten efekt. Ještě bych dodal, když už jsme nakousli ty stavby, že celkově nápad to byl dobrej, ale dle mého to pomohlo jen některým. Mezi nej stavby bych dal mithrilový důl, tunely...

Thurguras
Do jaké alianční sestavy se podle tebe elf hodí nejvíce?

Reno
Heh, na to je těžká odpověď, ale kdybych byl šéfem ali a šel někde fakt zavřít a mohl si vybrat mezi elfem/mágem tak elfa bych nebral. Vyjímkou jsou různé turnaje, kdy je jejich účast nutná.

Thurguras
Proč hraješ elfy? Co se ti na nich líbí, většina hráčů by je zařadila mezi slabé rasy v DE.

Reno
No hraju ... hehe, já za ně fakticky už pravidelně nehraju, jestli myslíš tohle. Dřív jsem je hrával hodně, rok a půl v kuse. Hlavně, když sem začínal, to mě to fakt bavilo, to byl DE ještě jinde než je teď (kde ty staré časy jsou). Pak jsem se tak nějak přeorientoval na mágy, ale když je třeba, nebo jen tak "for fun" si je zahraju rád. Je to klasická rasa fantasy, vždycky jsem je tak nějak měl raději než ostatní. Dá se říct, že je to pro mě taková srdcová záležitost (taky dodám, že když s nima člověk zavře, tak si může říct „jo nebyla to sranda!“). Hlavně tedy dřív jsem se snažil ukázat, že i když jsou slabí, že se s nimy dá hrát, když se to umí, takže i taková výzva dá se říct.

Thurguras
Jaké mají podle tebe klady a zápory?

Reno
Mimoherní výhoda je určitě jejich pověst coby elitní rasy ve většině fantasy knížkách apod. Ve hře tomu tak bohužel není. Ke kladům bych určitě zařadil vysokou obranu všech jednotek, slušný počet kouzel no a největší výhodu, magickou jednotku 5/5 + mana je super, jen škoda že je dost drahá. Zápory, jak sem teď zmínil, cena magických jednotek. Taky v porovnání se všemi ostatními magickými rasami jsou na tom nejhůř, a celková pomalost ve většině fázích věku.

Thurguras
Proti kterým rasám jsou elfové „na koni“ a na které dočista nestačí.

Reno
Na tohle se dá těžko odpovědět, určitě ze začátku rasy s velkou obranou jsou trochu problém ale to platí asi pro všechny. Podle mě v obou případech záleží na tom kdo tu rasu hraje jak to umí atd. to pak můžete sejmout nebo naopak dostat od kohokoliv. Takže to asi tak k tomu…

Thurguras
Poslední otázečka. Jaký je tvůj názor na akční ligy a myslíš že se zde elfové prosadí více nežli v klasických ligách?

Reno
Akční ligy, no je to určitě dobra zkušenost jak už sem psal podařilo se mi být u té úplně první a zavřít ji (hlavní průser byl, že se hrála celý den a ne jen v určené hodiny), od té doby sem už do žádné nevlez páč je to moc hardcore ). I když jak sem slyšel dost věci se změnilo, takže to muže byt i fajn. Jestli se můžou prosadit více to nemůžu říct. Nemám s nimi až tolik v akčních ligách nahráno.

Thurguras
Děkuji za odpovědi a přeji mnoho dalších úspěchů, ať už za elfy nebo jiné rasy.

Reno
Já taky díky.

Hru si můžete zkusit zahrát na www.darkelf.cz a rozhovory jsou také na zpravodajském webu Dark Elf Times.

Znáte nejakou firmu ci službu, která v nekterém z našich seznamů chybí a měla by tam být? Neváhejte a kontaktujte nás.
ISSN 1801-2337 . © WebČesky.cz - tvorba webu 2002 - 2019 Naše ikony | iPoradna | Kontakt | Přidat.eu RSS
Tipy: super hry | goodgame empire | přidat odkaz do katalogů | výdělek pro webmastery | obchody | big farm | doména zdarma | přesměrování | goodgame mafia | webové hry