ER.cz CZin.EU Přidat.eu Internet.er.cz Odkaz.přidat.eu Výdělek.er.cz Super-Obchody.eu Oblíbené články Rádia
INTERNET.ER.CZ - Aktuálně vše o českém internetu...
INTERNET.ER.CZ > On-line hraní pomocí internetu > Rozhovory o rasách s nejlepšími hráči Dark Elfa
Rubriky o internetu Přesměrování ER.cz
www. .er.cz/.czin.eu
Máte web? Zjednodušte a zkraťte si adresu vašich www stránek pomocí přesměrování www.er.cz zdarma!
Líbí se Vám tento článek? Založte si ho:
Přidat.eu záložku
Doporučujeme
DarkElf.cz
CZIN.eu TOP.Přidat.eu
.: Další zajímavé odkazy :.

INTERNET.ER.CZ - český internet a web
Pokud Vám náš web pomohl, podpořte nás prosím přidáním odkazu či naší ikony na Váš web. Za každý odkaz jsme vděčni.

Rozhovory o rasách s nejlepšími hráči Dark Elfa

Sešli jsme se my, ti nejvyšší, u kulatého stolu a dlouze rokovali, kterých 11 bojovníků z desetitisíců hráčů jsou ti nejlepší z nejlepších a zaslouží si zde před vámi hovořiti o své rase. Nuže, zde máte prvního!

Rozhovory s nejlepšími hráči Dark Elfa
Jen na úvod poznamenám pro hráče, kteří nevědí nic o této české online hře, aby se podívali po předchozích článcích na tomto serveru nebo zabrousit přímo na hlavní stránku hry zde.

Protože je v Dark Elfovi toliko 11 ras, připravili jsme pro vás 11 zajímavých rozhovorů, které budeme postupně zveřejňovat. Na obrázku ras bude vždy zveřejněný rozhovor zaškrtnut, takže budete mít snadný přehled o tom, kolik rozhovorů již bylo zveřejněno a kolik jich zbývá.

Seznam elitních hráčů
Zvolili jsme za každou rasu nejlepšího hráče z 30 000 hráčů Dark Elfa. Vybírání nebylo snadné, protože hráč musel být veterán, který má odehráno alespoň 1000 dnů (reálných!), dále musel mít za danou rasu několik vítězství v některé z vyšších lig Dark Elfa, a hlavně musel být za danou rasu legendou... tedy být známou osobností. Můžu hrdě prohlásit, že tito níže jmenovaní hráči podmínky splňují a jsou velmi známí, a kdo na ně narazí ve světě Dark Elfa, musí se mít sakramentsky na pozoru!

Jsou to: Plápol (Barbaři), Bucho (Mágové), Reno (Elfové), Naginata (Temní Elfové), Milo Pelíšek (Skuruti), Ufin (Hobiti), zeli (Skřeti), Gunilla (Trpaslíci) a poslední 3 zatím neprozradím...

Rasy v Darkelfovi
Seznam všech ras za které může hráč hrát.

Začíname s Plápolem za Barbary aneb barbaři jsou stroj na zabíjení!
Barbaři jsou rasou vhodnou pro začátečníky. Největší šanci mají v dobrém počasí na zlato. Drahé domky jim ze začátku také hrají do karet, ostatní rasy díky tomu nezískají takový náskok. Poslední podmínkou je dostatek prostoru. Útočná jednotka barbarů má nejvyšší útok ve hře a oproti skurutím jednotkám i relativně solidní obranu, takže i s barbarem se dá bránit a s pevnostmi to jde celkem snadno. Největším handicapem barbarů je počet kol, takže dobrá ekonomika se na málo zemkách buduje těžko. Chce to dobývat dobývat a dobývat. Barbaři nesmí mít slitování s nikým, jsou to stroje na zabíjení, zavírá se za ně málokdy, ale už jsem to párkrát zažil. Se svými zkušenostmi o téhle rase se s náma podělí hráč Plápol. Rozhovor připravil ~BOMI~.

~BOMI~
Ahoj. Byl jsi ze všech hráčů DE vybrán jako nejpovolanější k tomu, abys nám něco pověděl o barbarech. Tušíš proč? A mohl bys nám o sobě něco bližšího říct?

Plápol
Ahoj. Asi proto, že za ty čtyři roky co hraju, jsem v podstatě jinou rasu nehrál a propadnul jsem jejich kouzlu dobývat a dobývat. No je mně 33 a jsem "normální"chlap, co si občas ulítne do světa fantazie, kde meč řešil všechny spory a mindráky.

~BOMI~
To znám, před chvílí jsem si parádně zašermoval:-) A jak ses dostal k DE (zkratka hry Dark Elf)?

Plápol
Budeš se divit, ale přes mojí matku, co začala hrát DE za barbary. Služebně starší hráči jí budou znát - Farach, Černoch, Flower.

~BOMI~
Wow, to tu ještě nebylo:-) Tak, sebe jsi představil a teď prosím představ svoji oblíbenou rasu.

Plápol
Barbaři jsou ideální rasa na útok a blokování soupeřů, když ali (zkratka aliance - tým spolupracujících hráčů) potřebuje přibrzdit konkurenční ali. Sice se s ní moc nedá bránit ale soupeři se musí bát každého útoku. A když se rychle dostanu zhruba na 20 zemek (hlavní činností v DE je dobývat země) tak z ní rád dělám magickou rasu a párkrát se mě tím podařilo zaskočit soupeře.

~BOMI~
A kde se barbarům nejlíp daří? Je nějaké počasí (počasí mění ekonomické příjmy a tím ovlivňuje strategii), které jim vysloveně sedne a nějaké, ve kterém jsou nehratelní? A jsou pro ně lepší spíše prázdné ligy nebo přeplněné trojky (trojky jsou ligy třetí úrovně: 3A,3B, atd.)?

Plápol
Nádherná momentka když vysvitlo na moment slunko v horách Nepálu.

Plápol
Dvojky jsou ideální. Hodně místa a rychle najet na země. Trojky jsou dost přeplněné a rozjezd bejvá o dost těžší, ale když se zadaří, tak hned první den možnosti útoku na hráče kolem sebe se dají dobýt zařízené zemičky a to je taky fajné. Počasí 150-150-50 je ideal, ale dají se hrát za každého počasí, akorát 50-50-150 rozjíždím jinak.

~BOMI~
Téééda, zatím jsi nejmenoval skoro žádnou slabinu, krom obrany. Ale i tu mají lepší než třeba kolegové skuruti. Tak v čem je háček? Jaký další nedostatek ještě mají? A je nějaká rasa, proti které vždy rád válčíš, protože dopředu víš, že vyhraješ? A je naopak nějaká rasa, která dokáže barbara zadupat do země, aniž by si ho výrazněji všímala?

Plápol
Tak ta obrana je fakt špatná a když hodně dobýváš slabší hráče, tak ti hodnost (každý hráč má svou hodnost) jde do háje a tím i zisky. Jednou jsem na 80 zemkách měl hodnost -2000 i když LP (Lord Pletron - admin hry) tvrdil, že to nejde:-D Nepodceňuju žádnou rasu, v rukách zkušeného hráče můžeš dostat na kokos ani nevíš jak, ale vysloveně nesnáším trpaslíky ty zmetci se zakopou a z těch děr je těžké je vykopat:-( Jinak magie se rozjíždí hodně pomalu, v podstatě musíš zůstat stát a dělat magii a nebo útočit a tím pádem na magii radši zapomeň.

~BOMI~
Takže skoro jako skuruti, za které hraju:-) No dobrá, tak pro úplné nováčky - mohl bys popsat ideální hru v nějakém pěkném počasí za předpokladu, že kolem je dost místa? prvních pár dní prosím podrobně, pak stačí obecněji:-)

Plápol
Postavíš sýpku (základní stavba pro růst obyvatel), odtaháš všechny herní kola pošleš útok na sousední země silou 80 a druhej 50 - do něho spokojenost (kouzlo zvyšující růst obyvatel). Druhej den z toho silného útoku útočíš dál, z toho se spokojeností doverbuješ vojsko a útočíš dál a ze základní země naverbuješ naplno a posíláš třetí útok. Třetí den by ti ten ze základní země měl jít samospádem dál. Pak už je to na situaci, ale v ten den, co se smí napadat ostatní hráče, bys měl mít už 10 zemek ale to vše za předpokladu místa a dobrého počasí.

~BOMI~
A nějaké tajné fígle by nebyly? Aspoň jeden;-)

Plápol
Jelikož soupeři vědí, že moc nebráním, tak je občas zaskočím tím, že vystavím obrany a jdu přes smlouvu volný průchod (smlouva mezi dvěma zeměmi umožnující útočit ob jednu zem) z chráněné země a hodně se to vyplácí.

~BOMI~
Za barbary hraješ už dlouho. pamatuješ si nějaké změny u této rasy? Já si ještě pamatuju draky (původní obrázek barbarské útočné jednotky), které měli kdysi dávno, když jsem za ně hrával. Proběhly u nich nějaké důležité změny?

Plápol
Jo, draky jsem obrečel. Nic podstatného se s nima neděje. Specialní stavba je na prd takže furt stejná klasika.

~BOMI~
Jo, já taky, draci byli klasika:-) Opravdu je jejich stavba tak špatná? Teď ji LP o něco zlevnil, pokud se nepletu. Myslím, že oproti nekromantům dopadli moc dobře:-D Nepomáhá ani trochu ve hře? A co další výstřelek "nové" doby - hrdinové - jak ti ovlivňují hru? U některých ras umožnili doslova revoluci v rozjezdu. je tomu tak i u barbarů?

Plápol
Asi se někdy vyplatí ale nějak sem jí nikdy nevyužíval. Jo hrdinové (speciální jednotka, kterou si hráč cvičí), to je u mě problém o dva sem přišel a při mém hurá stylu bych asi žádného dlouho neměl a tak jsem na ně hodil bobek :-D

~BOMI~
A co deky? Jsou rasy, které se dají s jejich pomocí na startu nakopnout opravdu raketovou rychlostí. Dají se nějak využít i u barbarů?

Plápol
To jo dají ale copak kradu koupím sem tam svitek, portálovku,vlajku a malíře ale je pravda že teď v rasovce jsem je trošku popohnal dekama ale to v zájmu ali ;-)

Rasy barbaři
Je třeba rozmyslet, kdy verbovat jaké druhy jednotek.

~BOMI~
Slyšel jsem:-) Tak poraď. Jsou i tací, co nemají co s penězma. Jak z nich udělat hvězdy statistik - aspoň zpočátku?

Plápol
Pokud máš peníze na deky tak si koupíš kola navíc a všechny možný služby a jedeš ale to by mě asi fakt už nebavilo .Já si svoje jméno udělal bez deku a jsem na to pyšnej .Bejt hvězda mě neláká, hraju to s lidma, co mám rád, a nemusím si honit ego do nebe. Občas to zlamím a někdy jedu jak fretka a to mě baví, že dopředu nevím jak to dopadne.

~BOMI~
Teď jsi naťukl kolektivní hraní - nakolik se barbaři hodí do aliancí? Jako mágové asi moc ne:-) Ekonomové to asi taky nebudou vzhledem k počtu kol moc dobří a jako válečníci jsou většinou preferováni spíše skuruti právě díky většímu přísunu zlaťáků do kasy. Nebo se pletu?

Plápol
Asi nepleteš, ale mě už asi nikdo nepřesvědčí abych změnil rasu.Každopádně se dají použít na blokování soupeře a zpomalení docela dobře a země taky slušně nabíraj a to se na kult taky hodí. Kasičku sem s nima taky dělal a mága taky, takže fakt nevím, mám je prostě rád a jinej už nebudu.

~BOMI~
Jo, je mi to jasný, každý má svoje:-) A na 20 a více zemích sype slušně každá rasa:-D

Plápol
Možná až s nima jednou vyhraju jedničku tak budu spokojenej zkusím jinou rasu.

~BOMI~
A opravdu si myslíš, že jednička je v současnosti nějak zvlášť prestižní. Co jsem se tak bavil se staršími hráči, jsou znechucení současným stavem. A co si myslíš o současném DE celkově? Jak se ti líbí změny, se kterými se v poslední době roztrhl pytel, a celková tendence, kam DE směřuje?

Plápol
Nejde tak o prestiž, o té taky pochybuju, ale dal jsem trojky a dvojky, tak abych to měl komplet. Změny - ale jo, proč ne. Některé se povedli, některé méně.Kam to spěje netuším ale mám z jistejch věcí divnej pocit, ale to je spíš o lidech a ne o změnách.

~BOMI~
Když jsme u změn. Líbila by se ti nějaká změna u barbarů? třeba mírné posílení obrany nebo jiné speciální stavba? Nebo cokoli jiného, stejně ti to nesplním:-)

Plápol
Hromadné verbování to by bylo super. Jasně zvednout obranu a kolo navíc :-) No jedna stavba ale by byla supr, a to Válečné stany - v podstatě by sis bral baráky s sebou do útoku.

~BOMI~
Zajímavý nápad:-) Ode mě to asi bude všechno. Napadá tě ještě něco, co bys chtěl dodat?:-)

Plápol
Ani ne, snad jen - vraťte nám DRAKY:-P

~BOMI~
OK, třeba se rozpoutá nějaká akce za navrácení draků do volné přírody, ale moc bych tomu nevěřil:-) Tak děkuji za rozhovor a hodně štěstí v DE ale především v osobním životě.

Plápol
Není zač :-)

Hru si můžete zkusit zahrát na www.darkelf.cz a rozhovory jsou také na zpravodajském webu Dark Elf Times.

Znáte nejakou firmu ci službu, která v nekterém z našich seznamů chybí a měla by tam být? Neváhejte a kontaktujte nás.
ISSN 1801-2337 . © WebČesky.cz - tvorba webu 2002 - 2019 Naše ikony | iPoradna | Kontakt | Přidat.eu RSS
Tipy: super hry | goodgame empire | přidat odkaz do katalogů | výdělek pro webmastery | obchody | big farm | doména zdarma | přesměrování | goodgame mafia | webové hry